O Společnosti

Jsme česká personální agentura, která si zakládá na neformální a rodinné kultuře. Na trhu jsme od roku 2007, v počtu zaměstnanců se řadíme mezi středně velké agentury, aktuálně zaměstnáváme více jak 220 zaměstnanců.

Naši předností je naše velikost, pro nás je zákazník až na prvním místě, neděláme rozdíly mezi velkou či malou firmou. Každá zakázka je pro nás výzvou a děláme vše pro to, abychom ji mohli splnit.

Pokud cítíme, že budeme mít nového klienta v oblasti, kde již působíme a může docházet ke střetu zájmu, ihned tuto možnou skutečnost oznámíme. Pro nás není důležitá kvantita ale kvalita!

Jsme kryti pojistnou smlouvou o pojištění záruky pro případ úpadku agentury práce a zároveň máme pojištění odpovědnosti podnikatelů. Pojistitelským subjektem je Generali Česká pojišťovna a. s.

Co nabízíme

Naší specialitou je personální pronájem v oblasti průmyslu a vyhledávání odborných pracovníků. Zároveň se snažíme pomoci mladým lidem s orientací a uplatněním na trhu práce, pořádáme semináře, spolupracujeme se školami a vedeme několik kurzů osobního rozvoje.

Náš TEAM

Jednatel

David Hart

Ředitel

Jaroslav Michálek

Vedoucí Personálního a Finančního oddělení 

Tereza Malá

Asistentka ředitele

Martina Tomčalová

Certifikace a akreditace

TISAX

ISO 9001

ISO 14001

Dokumenty ke stažení

Zavolejte nám

+420 777 749 689

Chcete poradit nebo se jen na něco zeptat? Kontaktujte našeho kolegu.

Napište nám

info@dahareal.cz

Chcete nám raději napsat a nevíte kam? Napište nám na adresu výše.